"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gögüs Büyütme Bitkisel Çözüm

Gögüs büyütme bitkisel çözüm arayışlarım sürerken en etkili ve en hızlı sonuç alabileceğim bir formül ile gögüslerim 2 beden büyüdü. Nasıl mı? Kızlar, Bugün çok mutluyum çünkü ev ortamında yaptığım keşfettiğimi en etkili gögüs büyütme yöntemi ile göğsümü tam 2 beden büyütmeyi nihayet başardım!..Sizinle bu yazımda başımdan geçenleri anlatmaya karar verdim.

Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri
Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri

Gögüs büyütmenin yolları hakkında tavsiyelerde bulunduğum bu site içerisinde yazdığım ilk yazılarda bende olan küçük göğüslerimin nasıl büyüteceği hakkında planlar yaparak nasıl büyüteceğim hakkında paylaşımlar yapmıştım.

Ben bendeki küçük göğüslerimin büyümesi adına yaptığım çalışmaları ara ara sizlerle paylaşım işe yaradığımı veya yaramadığı hakkında bilgiler aktarıyorum. Kızlar küçük gögüslü olmak kader değil bunu doğal olarak değiştirebilirsiniz bende olan küçük gögüsler her her ne kadar canımı sıkıyor olsada pes etmedim evet küçük gögüslü olmak can sıkıcı ancak çözümsüz değil bu konu hakkında araştırdım ve onu nasıl büyütebileceğime dair sizlerin yardımını istemiştim. Amaç gögüs küçültmek değil var olan küçük gögüsleri büyütmek.

Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri
Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri

Gögüs büyütme siteleri, bloglar videolar, alıştırmalar gögüs büyütme eğzersizleri, gögüs büyütme bitkisel çözüm forum paylaşımlarında yazılanlar gögüs büyütme yöntemleri ibrahim saraçoğlu maranki gögüs büyütme kadınlar kulübü felan küçük gögüslü olmanın verdiği utanç ile aradığım sorguladığım yazılan tavsiyeler kürler aklınıza gelemeyecek tarzdan uygulamalar içerisine girdim. Ancak gerçek anlamda malesef üzülerek söylüyorum ve şunu tüm samimiyetimle söylüyorum hiçbiri işe yaramadı hatta bazı gögüs büyütme bitkisel kesin çözüm denilern uygulamalar gögüs yapımı bozdu. İşe yaramıyor göğsüm değil bir milimetre büyümek aksine sanki farklı bir yöne doğru kaydı anlayacağınız. Faydasız.

Ben pes etmiş gibiydim ancak yinede farklı alternatifler aramıyor değildim, psikolojik travma bile geçirdim ameliyat olmak istemiyordum böylesi bir sıkıntıyı atlatmak için kitaplara sardım. Gögüs büyütme ile ilgili yerli yabancı kaynak araştırmaları içine girdim. Sadece kitap okuyor yapmadığım farklı bir şey varmı diyordum veya uyguladığım kürlerden egzersizler veya farklı şeyler

Elbette arayan bulur! Elbet bu küçük göğüslerden kurtulmanın bir çaresi var!..

Göğüs büyütme kitapları kütüphanemin köşesinde günden güne artıyor ve nihayetinde öylece duruyor Ve işte, yine bir gün araştırırıken internette bir blog sitesini karıştırırken, kızın biri yazmış Buldum!! Buldum!! Oda benim gibi küçük gögüslü bir kız ve evde okuduğu bir kitapta ismi dogal yollarla gögüs büyütme yöntemleri kitabı nedense ben o kadar okudğum kitap arasında neden yoktu? neyse araştırdım kıza ulaştım ve neler yaptığını öğrenmek istedim.

Görüşmelerimizde bana  bir yöntemden bahsetti ancak üstü kapalı cevap net değil DOĞRUDAN EVDE UYGULANAN bir eğzersiz ve kendin yapacağın bir karışımın gögüse sürülmesi.

Yapacağım kremin ayrıntılarını malesef alamadım bağlantı kesildi bu krem bitkisel karışımlarla yapılıyor gögüs büyütmek için kür bu karışımını yaptığınız gögüs büyütücü krem  ve gögsünüze yapacağınız değişik bir masaj yardımıyla 5 gün içerisinde göğüslerini nasıl büyüttüğüne dair anlatıyordu anladığım kadarı ile bu sıradan gögüs büyütme kremleri değildi. ancak görüşmelerimizde tam ayrıntıları veremiyordu eğzersiz ve tarif skype üzerinde yazılarak nasıl anlatayım tarzında ve bir site adresi verdi..

gögüs büyütmede en etkili bitkisel yöntem

Site adresini sizlerle paylaşıyorum kitabın ismi gögüs büyüme mucize kitabı ilgimi çekti kitabı sitesinden incelemek için tıklayın

Göğsüm geçrek anlamda 2 BEDEN BÜYÜMÜŞ!!! üstelik 6. gününde!!!!! Buna inanabiliyor musunuz??? Gözlerime inanamadım ve bir kez daha ölçtüm… +2 beden!!!!! Yanılmıyordum ve gerçekten sevinçten delirmemiştim! Mutluluğumu anlatacak kelime bulamadım. Her halde bundan 5 yıl kadar önce bu kadar sevinmişimdir 🙂

Kremi sürmeyi bıraktım ancak belli aralıklarla devam edileceği yazılıyordu o da üç aylık periyotlar ile buda güzel sonunda başardım yeteri kadar büyümüş olan gögüslerim için bu bedeni ben “altın portakal” orta olarak kabul ediyorum. Artık daha dolgun daha yuvarlaak ve daha seksi bir gögüse sahip oldum.

 

Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri
Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri

İş yerinde, misafirlikte beni görenler tabii ki, göğüslerimin keskin bir şekilde geliştiğini hemen fark ettiler ve nasıl olduğunu sormaya başladılar. Bunun bir plastik cerrahi ile gerçekleştiğin iddia eden, aralarındaki en kötümser arkadaşıma kendim uyguladığım kremden ve satın aldığım kitaptan bahsettim. 3 gün sonra oda, heyecalı bir şekilde anlatmaya başladı göğüsleri 1 beden büyümüştü! hemde 3 gün içerisinde! Şu anda bu kitap herkesin dilinde, onu konuşuyorlar :)))

Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri
Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri

Gerçekten güzel duygu.. Hayatım bundan sonra bütünüyle değişti. Erkeklerden başım dertte, her yandan iltifatlar yağıyor . Ve onların içerisinde güvenle yürümek, doğruyu söylemek gerekirse, çok hoş 🙂

Tavsiye ettiğim herkes benim gibi böyle aynı sonucu aldı ben acayip mutluyum kızlar. Göğüslerimin büyümesiyle birlikte, birçoğumuzun esas probleminin çok basit şeyleri etkisizmiş gibi görmemiz olduğunu anladım. Daha sıkıntılı, zor şeyleri ise daha etkiliymiş gibi görüyoruz, mesela gögüs büyütme ameliyatları  buna örnek olarak verilebilir. Ama bu öyle değil. Göğsü güzel, hızlı ve güvenilir bir yöntemle büyütmek mümkün. Denedim ve bunu gördüm!

İlgilenenler için – kitabın siparişi bu site üzerinden verdim. Site “Güvenli” ssl sertifikalı güvenli bir firma sipariş vermekten çekinmeyin. Teslimattan da biraz bahsetmek gerekirse, ödeme anında kitabı indirebilirsiniz kitabı laptop bilgisayar tabletlerde okuyabilirsiniz. Yani her şey güvenilir.

Problemi çözen bu kitabın fiyatı çok uygun   bir markete 1 gidişinizde aldığınız ürünlerin fiyatı kadar. Kendiniz karar vereceksiniz: Bu fiyat çok mu yoksa değil mi. Ancak benim düşüncem; böyle bir çözümleyici kitabın fiyatı daha fazla bir ücretle satılması yönünde!

Evet, son olarak ise bu kitabın size yararlı olmasını ve sizin de en nihayetinde istediğiniz göğüs bedenine birkaç gün içerisinde kavuşmanızı diliyorum! Tatlı Günler!

Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri
Doğal ve Bitkisel Göğüs Büyütle Yöntemleri

Bu yazı yorumlara kapalı.